isabela wallo malířka olejové barvy malba obrazu na zakázku
Co budu dnes malovat?

Udělejte (si) radost!

Zavolejte nebo napište, stavte za mnou do ateliéru na kávu a nechejte si namalovat něco originálního. Na vaše časté dotazy najdete odpovědi níže…

isabela.wallo@gmail.com

+420 604 979 520

Vančurova 57, Brno – Židenice, 615 00

Jak vzniká obraz na zakázku?

Předem své milé zákazníky varuji, že jsem svá! Tvořit je pro mě velmi osobní věc a věřím, že hotové dílo by mělo být s jeho majitelem na stejné vlně. Zajímá mě, co se vám líbí a co vás těší. Teprve potom jsem schopná namalovat obraz přesně pro vás nebo vaše blízké. Třeba portrét vašeho psa.

Jaké používám techniky?

Mou oblíbenou technikou je olej na plátně. Už staří mistři věděli, že olejovkami získáte dokonalou barevnost a hloubku a díky tomu jsou obrazy jako živé.

Můžeme se ale domluvit i na jiné technice. Tvořit mě baví, ať už je to kresba pastelem, nebo malba na sklo.

Jak jsou obrazy velké?

Někdy jsou to malé obrázky, jindy obrazy na zeď v obýváku a někdy má tvorba přesáhne i rám. Vytvořím pro vás klidně celý originální interiér.

Jakým tématům se věnuji?

V mé tvorbě najdete hlavně kresby a malby zvířat, ale také portréty lidí. Pokud chcete obraz někomu dát jako dárek a máte jako předlohu jen fotku, poradím si s tím.

Kolik stojí obraz?

Koupí obrazu mi umožníte věnovat se mé největší vášni na sto procent! Ceny se pohybují od tisíců do desítek tisíc podle rozměrů, náročnosti uměleckého zpracování a techniky. Na ceně se můžeme domluvit předem.

Jak je to s předáním?

Menší obrazy se dají poslat i poštou, jsem ale radši, když předání proběhne osobně. Obraz vám můžu nechat i zarámovat.