isabela wallo malířka olejové barvy malba obrazu na zakázku
Co budu dnes malovat?

Udělejte (si) radost!

Zavolejte nebo napište, stavte se za mnou do ateliéru na kávu a nechejte si namalovat něco originálního. Na vaše časté dotazy najdete odpovědi níže…

isabela.wallo@gmail.com

+420 604 979 520

Vančurova 57, Brno – Židenice, 615 00

Jak vzniká obraz na zakázku?

Na všem se domluvíme.

Dejte mi vědět:

Tvořit je pro mě velmi osobní věc a věřím, že hotové dílo by mělo být s jeho majitelem na stejné vlně. Zajímá mě, co se vám líbí a co vás těší. Teprve potom jsem schopná namalovat obraz přesně pro vás nebo vaše blízké.

Kolik stojí obraz?

Koupí obrazu mi umožníte věnovat se mé největší vášni na sto procent! Ceny se pohybují od tisícovky u jednoduchých kreseb do desítek tisíc u velkých obrazů malovaných olejem. Záleží na rozměrech, náročnosti uměleckého zpracování a technice. Na ceně se můžeme domluvit předem.

Jakým tématům se věnuji?

Maluju obrazy abstraktní i figurální. Jsou to hlavně kresby a malby zvířat, ale také portréty lidí. Pokud chcete obraz někomu dát jako dárek a máte jako předlohu jen fotku, poradím si s tím.

Jak jsou obrazy velké?

Někdy jsou to malé obrázky, jindy velkoformátové obrazy na stěnu a někdy má tvorba přesáhne i rám. Vytvořím pro vás klidně celý originální interiér.

Jaké používám techniky?

Mou oblíbenou technikou je olej na plátně. Už staří mistři věděli, že olejovkami získáte dokonalou barevnost a hloubku a díky tomu jsou obrazy jako živé.

Můžeme se ale domluvit i na jiné technice. Tvořit mě baví, ať už je to kresba pastelem, nebo malba na sklo.

Jak je to s předáním?

Menší obrazy se dají poslat i poštou, jsem ale radši, když předání proběhne osobně. Obraz vám můžu nechat i zarámovat.